Články jdou do 17.ledna přednastaveny, nestíhám psát

Webové stránky

Equiservis

5. prosince 2012 v 13:01 | Amy

Inzerce-koni

3. prosince 2012 v 12:51 | Amy

PennyGirl

13. července 2012 v 11:07 | Amy

Star stable online - fotky

26. června 2012 v 11:07 | Amy

Takže jsem se rozhodla,že pro ty,kteří třeba tuto hru nehrají,tak pro ně zhotovím pár obrázků.Jsou moje,tak nekopírovat a v žádném případě nemazat zdroj z fotek !

Star stable online

25. června 2012 v 10:46 | Amy

Virtuální stáj MRK

18. června 2012 v 14:28 | Amy
Máte rádi koně, starání se o ně a ježdění na nich? Máte rádi i ostatní zvířátka, jako jsou pejsci, kočky nebo hlodavci? Zajímáte se o koníky a ostatní zvířátka? Rádi chodíte ke koním, chcete se s nimi bavit a prožít spoustu zábavných a napínavých okamžiků? U nás, ve Virtuální stáji MRK, neplatíte žádné poplatky, úplně všechno je tu zdarma. Můžete ustájit neomezeně koníků, vytvořit si svoje zvířata, které můžete přihlásit do závodů, vyhrávat a být nejlepší z nejlepších! Odreagujte se a bavte se s námi :-)

Můj názor
Tuhůe virtuální stáj znám už dlouho a měla jsem na ni účet.Ted jsem tam zase a baví mě :) . Neni to takové jako na ufonku,kde se všichni hádají a jen vdí hodnotu fotky... a jsou tam fajn lidi . Já jsem tam jako tynka123 :)

http://www.vsmrk.cz/

Howrse

30. května 2012 v 12:30 | Amy

Chovejte koně nebo poníky na Howrse a poznejte jakou zodpovědnost s sebou nese správa jezdeckého centra!

Ufonek . net

28. května 2012 v 12:00 | Amy
Chcete ve stáji Ufonek trávit volný čas, odreagovat se od každodenních povinností a starostí a zapomenout na chvíli na realitu? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat :o) Získáte spoustu možností - posílání vzkazů s ostatními, chatování... ale hlavně - trénink a péče o vlastního virtuálního koně či pejska, s kterým se můžete účastnit veřejných tréninků, závodů, výstav a dalších akcí! Bodíky budete získávat při plnění různých úkolů, akcí, funkcí... máte se na co těšit!

Můj názor
Ufff..kdy že to jsem ho poprvé spatřila ? To už je taky hodně dávno , někdy v roce 2006 . No je to dobrá stránka pro milovníky koní , psů a mazlíčků . Já na ní jsem jako LagoonaBlue , máme s kámoškou společný profil :)

http://staj.ufonek.net/

Webové stránky 0.2

1. ledna 2012 v 9:36 | Amy

Vyrábíme: klasické i zdobené provazové ohlávky, nylonové ohlávky, provazové uzdečky, bezudidlové uzdečky, kombinované uzdečky, jezdecké ohlávky, "australské" akupresurní ohlávky, dále provazová i nylonová vodítka různých délek, provazové i nylonové lonže, otěže jednodílné i dvoudílné, provazové čelenky, třásně proti hmyzu kombinované s čelenkou, vyrobíme Vám i mecaté nebo Vám opleteme Váš kožený nánosník a čelenku barvou, kterou si vyberete.

Webové stránky 0.1

30. prosince 2011 v 19:48 | Amy
Občanské sdružení SSCHK v rámci projektu školícího centra nabízí přístup ke studijním materiálům (eKurzy, studijní skripta a webcasty), které obsahují množství odborně zpracovaných textů k vybraným tématům z chovu koní, jezdectví a dostihového sportu doplněných o videa a fotografie.
Portál Školicího centra Svazu soukromých chovatelů koní (SSCHK) nabízí přístup k odborným informacím týkající se chovu a užití koní na bázi neformálního vzdělávání. Cílem je poskytnout specializované vzdělávání laickým i odborným pracovníkům z oblasti chovu a testace koní. Všechny formy vzdělávání jsou připraveny s důrazem zvýšit kvalifikaci a zlepšit praktické znalosti studujících.
 
 

Reklama